محل تبلیغات شما

استایل رسمی برای آقایان لاغر

 

بسیاری از آقایانی که لاغر هستند و توده عضلانی و چربی بدنی کمی دارند دغدغه  پوشیدن کت و شلوار رسمی و مناسب اندام خود را دارند . اگر شما نیز جزء این دسته از آقایان هستید لطفا این مقاله را تا انتها بخوانی و به تمامی نگرانی ها و سوالات خود در این مورد پایان دهید .

آقایان لاغر هنگام انتخاب کت و شلوار به چه مواردی باید دقت کنند ؟

تنها چیزی که همه آقایان در مواقع رسمی و جلسات و میهمانی ها نیاز دارند یک دست کت و شلوار اندازه و خوش دوخت است . کت و شلوارها در مدل های مختلف و پارچه ها و طرح های متنوعی دوخته میشوند . اگر شما بخواهید از بازار کت و شلوار بخرید به عنوان یک فرد لاغر اندام ممکن است با چالش های خاصی روبرو شوید . زیرا ممکن است بسیاری از کت و شلوارها برای شما بزرگ باشند از این رو شما مجبور باشید برای تهیه یک دست کت و شلوار مناسب که سایز شما باشد به خیاط مراجعه کنید . در ادامه نکاتی را بررسی میکنیم که آقایانی که اندام لاغری دارند هنگام خرید کت و شلوار مردانه باید رعایت کنند تا بتوانند بهترین مدل کت و شلوار را متناسب با اندام خود تهیه کنند .

 

Size  بدن خود را به دست بیاورید

قبل از خرید از فروشنده بخواهید که سرشانه ، دورکمر و دور سینه شما را با اندازه های کت تک تطابق بدهد  تا از اندازه بودن آن ها مطمئن شوید . هم چنین کت را بپوشید و کمی حرکت کنید . سپس اگر تنگی یا گشادی در اندازه کت احساس کردید با کمک فروشنده سایز مناسب تری را انتخاب کنید . همچنین شلوار کت را بپوشید و کمی راه بروید ، بنشینید و خم شوید تا مطمئن شوید اندازه شماست و در آن راحت هستید . این را بدانید که اگر کمر شلوار اندازه شما نبود آن را تعویض کنید .

هنگام پوشیدن پیراهن به این نکته دقت کنید که همواره آستین پیراهن باید نیم اینچ از آستین کت بلندتر باشد و هنگام پوشیدن پیراهن آستین آن از زیر آستین کت بیرون آمده باشد . این مساله باعث بلندتر دیده شدن شما میشود . این پیراهن‌ها برای افراد قد بلند و چاق‌ و کوتاه قد نیز دوخته شده‌اند اما  با سایزهای متفاوت وکو چک و بزرگ. آقایانی که قدی کوتاه یا اندامی لاغر دارند به پیراهن هایی با ویژگی‌های متفاوت نیاز دارند . کوچک‌بودن یک یا چند سایز پیراهن، برای شماکه لاغر هستید کافی نیست ، بلکه باید به دنبال برندهایی باشید که به‌صورت تخصصی برای افراد ریزنقش و لاغر پیراهن تولید می‌کنند. این برندهای تخصصی اغلب ویژگی‌های کوتاه‌تر و لاغرتر بودن را مدنظر قرار می‌دهند و پیراهن‌های سایزکوچک آن‌ها شباهت زیادی به خصوصیات یک مرد لاغر اندام و کوتاه قد دارد . فرای از شباهت پیراهن ها دقیقا فیکس تن این  دسته از افراد است .

 

چه مدل کتی مناسب مردان لاغر است ؟

کت ها در انواع سه دکمه و دو دکمه و تک دکمه دوخته میشوند . برای افراد لاغر اندام مناسب ترین کت ها در وهله اول کت سه دکمه و سپس کت های دو دکمه هستند . زیرا آن‌ها را پرحجم تر نشان داده و از لاغری آن‌ها میکاهد .

بستن دکمه کت ها قوانین خاصی دارد همانطور که میدانید . در ادامه این قوانین را یادآوری میکنیم .

در کت های سه دکمه دکمه بالا هنگام برخواستن و ایستادن وعکس گرفتن لازم است بسته باشد . دکمه میانی همواره و تحت هر شرایطی بسته است و دور کمر شما را نشان میدهد . برخلاف دکمه میانی دکمه انتهایی همواره باید باز باشد . اگر فکر میکنید این قوانین دست و پاگیر و خسته کننده هستند کت دودکمه بپوشید .

 

از رنگ های متفاوت استفاده کنید .

دوری کردن از استایل تک رنگ و استافاده از رنگ های جدید در استایل سبب جلب توجه و نگاه دیگران به اندام شما میشود . استایل شما هنگامی ایده آل خواهد بود که کت و شلوار شما با یک پیراهن رنگی جذاب ست شده باشد . شما میتوانید با پوشیدن اکسسوری پوشت نیز بر چشم گیری استایل خود بیفزایید .

انتخاب بعدی شما میتواند از کت و شلوارهای رنگی باشد . اگر فکر میکنید اعتماد به نفس کافی را در این زمینه ندارید میتوانید از کت هایی که رنگ خنثی دارند با شلوارهای رنگی یا کت های تک رنگ با شلواری مشکی بپوشید .

پارچه مناسب کت و شلوار

باید بدانید که آقایان لاغر نباید از پارچه های سبک در دوخت کت و شلوار خود استفاده کنند . زیرا این پارچه ها ریزش زیادی دارند و از استحکام و ضخامت کافی برای ایستایی زیبا برخوردار نیستند و لاغری بدن این دسته از آقایان را به خوبی نشان میدهند . پس لازم است که در انتخاب کت و شلوار به پارچه آن دقت بیشتری داشته باشید .

اما کدام پارچه ها مناسب مردان لاغر است ؟

پارچه های حجیم و ضخیم با ایستایی بالا مانند پشم اندام یا تویید مناسب افراد لاغر با اندام استخوانی هستند . این پارچه ها باعث حجیم تر دیده شدن اندام شما و درشت تر دیده شدن شما میشود . هم چنین لاغری شما را در خود پنهان میکند .

شاید با خود فکر کنید که این پارچه ها مناسب فصل گرما نیستند . اما نگران نباشید شما میتوانید در فصل گرما از کت های سبک و نرم به همراه جلیقه های سبک پشمی استفاده کنید تا از لاغری شما کاسته و به زیبایی آن اضافه کنید . همچنین در میهمانی ها و مواقع رسمی استایل و لباس زیبایی داشته باشید

منبع:
http://chibeposham.parsiblog.com/

 

استایل رسمی برای آقایان لاغر

تازه های نشر مرداد ??

حفاظ پنجره و کارایی های آن

کت ,لاغر ,شلوار ,ها ,های ,دکمه ,کت و ,و شلوار ,پارچه ها ,کت های ,آقایان لاغر ,هنگام پوشیدن پیراهن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
هک بزرگ و کوچک نمیشناسد (انواع هک ها) liacomneli استاد معین mopeforna تشریفات و خدمات مجالس صبور | برگزاری مراسم عروسی و نامزدی Ali Gohrbani كُلُواْ وَاشْرَبُواْ وَلاَ تُسْرِفُواْ إِنَّهُ لاَ یُحِبُّ .. = بهره وری whitebear sotbirnnavict صدور تاییده چاه ارت (وزارت کار) در کمتربن زمان و قیمت مناسب و نصب چاه ارت HSE